Co decyduje o sukcesie lub porażce w biznesie?

W skrócie

Webinarium Business First (Hero photo)

Data / Czas:

24 06 2021

Lokalizacja:

On-line

Rejestracja:

27 05 2021

Opis

Wskaźniki finansowe. Co decyduje o sukcesie lub porażce w biznesie?

Kontakt

businessfirst@atradius.com

Webinarium Business First 24.06.2021

 

Wskaźniki finansowe. Co decyduje o sukcesie lub porażce w biznesie?

 

>>> Link do nagrania webinarium <<<

 

>>> Link do prezentacji <<<

 

W programie spotkania:

Jakie wskaźniki finansowe decydują o sile gospodarczej firmy?

Jak ustalić i zweryfikować Beneficjenta Rzeczywistego?

Jakie wymogi prawne spoczywają na przedsiębiorcach w kwestii Rzeczywistych Beneficjentów?

Jak użyć Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, jaką rolę nadać mu w procesie?

W jaki sposób firmy, mimo rosnących wymagań, mogą obniżyć koszty i usprawnić procesy analizy partnerów biznesowych i beneficjentów?

Jak uniknąć fraudów lub transakcji przestępczych?

 

Prelegenci:

Paweł Szczepankowski - Dyrektor Zarządzający Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Jakub Węglicki - Senior Product Manager Dun & Bradstreet 

Piotr Krauzowicz - Senior Risk Underwriter Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Piotr Zalewski - Claims Manager Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

 

>>> Link do testu w celu uzyskania certyfikatu <<<

 

Webinaria Business First to nic innego jak spotkanie online, które odbywa się w wirtualnej przestrzeni. Korzystamy z systemu Cisco, a Uczestnicy razem z prelegentami spotykają się w czasie rzeczywistym w miejscu, gdzie wszyscy możemy poszerzyć naszą wiedzę i kompetencje, wymieniać się doświadczeniami, nie wychodząc z domu czy biura.

Aby uczestniczyć w tym spotkaniu wystarczy dysponować komputerem z głośnikami i mikrofonem, mieć aktywne łącze internetowe i chwilę wolnego czasu, aby wziąć udział w tym wydarzeniu przed komputerem. To naprawdę jest proste.

Dla chętnych, którzy chcieliby otrzymać certyfikat uczestnictwa oferujemy po zaliczeniu testu po każdym webinarium certyfikat, który wypełnia kryteria szkolenia zawodowego dla pośredników finansowych.  

Dla wygody naszych uczestników, webinaria są rejestrowane i dostępne w każdym dowolnym momencie po zakończeniu spotkania, jako nagranie do ściągnięcia przez link na naszej stronie internetowej.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie publikacje dostępne na naszych stronach internetowych lub za ich pośrednictwem, takie jak m.in. raporty, artykuły, publikacje, wskazówki i pomocne treści, briefy handlowe, infografiki, filmy (każde z osobna zwane "Publikacją"), są udostępniane jedynie w celach informacyjnych i nie mogą stanowić dla czytelnika jakichkolwiek rekomendacji lub zaleceń dotyczących określonych transakcji, inwestycji lub strategii. W odniesieniu do dostarczonych informacji czytelnicy muszą podejmować własne niezależne decyzje biznesowe. Mimo że dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w każdej Publikacji pochodziły z wiarygodnych źródeł, Atradius nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, omyłki, jak również za rezultaty wykorzystania tych informacji. Wszelkie informacje zawarte w Publikacjach są dostarczane "tak jak są", bez gwarancji ich kompletności, dokładności, aktualności oraz skutków ich użycia. Atradius nie udziela w tym zakresie żadnych gwarancji wyraźnych ani dorozumianych. W żadnym wypadku spółka Atradius, oraz powiązane z nią spółki lub korporacje, partnerzy, agenci lub pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności wobec czytelnika lub innych osób z tytułu jakiejkolwiek decyzji lub działania podjętego na podstawie informacji zawartych w Publikacji, za utratę potencjalnych korzyści, utratę zysku, jak również za szkody w produkcji, szkody w prowadzonej działalności, a także za jakiekolwiek pośrednie, szczególne lub uboczne straty, nawet w przypadku uprzedniego powiadomienia o możliwości ich wystąpienia.